فروش تجهیزات شبکه و فیبر نوری

 

شرکت پرتو افشان پژواک با تکیه بر تخصص، تجربه و مهارت کارشناسان خود، آمادگی ارائه خدمات در پروژه های خرد و کلان کشوری در زمینه به تامین و فروش کلیه تجهیزات تخصصی فیبر نوری را دارا می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید.

 

شرکت پرتو افشان پژواک با بکارگیری کادری مجرب در زمینه تامین و فروش محصولات و تجهیزات فیبر نوری کلیه برند های تولید کننده در صنعت مخابرات و فناوری اطلاعات فعال می باشد. برخی از تجهیزات به شرح ذیل می باشد.

محصولات شرکت کورنینگ

بستر سازی شبکه ساختار یافته با سرعت و کیفیت برتر به همراه طراحی و پیاده سازی، گارانتی انجام کار و کسب استاندارد های مختلف با توجه به استفاده از تجهیزات پسیو شبکه با استاندارد های بالا، بکارگیری نفرات مجرب و فنی از طراحی تا پیاده سازی و بهره برداری طولانی مدت و به صرفه، از مهمترین معیارهای تعیین کننده سرمایه گذاری برای شبکه های مختلف می باشد. صنایع ، سازمان ها و ادارات و حتی دفاتر تجاری و بازرگانی کوچک زیادی به دنبال برخورداری از شبکه ای ساختار یافته می باشند که مهمترین فرایند اشتغال یعنی ارتباطات را بدون مشکل و با کمترین افت و تاخیر و دسترسی بسیار سریع در اختیار کاربران قراردهند ، ما به شما برای این شبکه ها تجهیزات شبکه کورنینگ را پیشنهاد می نماییم.
تجهیزات پسیو شبکه سری FutureCom   شرکت کورنینگ جهت پشتیانی و تجهیز شبکه های ساختار یافته با سرعت ۱۰ گیگ و تا مسافت ۱۰۰   متر توسعه یافته و عملکرد بسیار بالایی در پروژه های شبکه شامل شبکه های محلی اترنت، تلفن ، VoIP ، تصویر و مالتی مدیا به همراه دارند.
این سری دارای بالاترین استاندارد های جهانی شامل ISO/IEC 11801 AMD 1:2008, Class EAو ANSI/TIA/EIA-568-B.2-10 در تمامی تجهیزات بوده که منحصر به گروه های Category 6 وCategory 7   با پوشش های محافظتی شبکه است.
کابل های شبکه این سری با عایقی کامل و بی عیب و نقص و تنها سری کابل های شبکه دارنده گواهی توسعه یافته TIA Standard 2008-04 و استانداردANSI/TIA/EIA-568-B.2-10   تجهیزات در جهان می باشند. همچنین ماژول ها ، کیستون جک های شبکه و پلاگ های RJ45   این سری از تمامی پروتکل های گروه Cat 6A   پشتیبانی می نمایند و استاندارد های توسعه یافته ISO/IEC 11801:2002 ،Amd 1 2008-4 و Amd 2 2010-4 را دارا می باشند.
در حال حاضر شرکت کورنینگ پیشتاز در تولید و ارائه راه حل های شبکه با بالاترین کیفیت و استاندارد در جهان می باشد

کابل شبکه مسی کورنینگ

کابل های سری FutureCom™ S/FTP شرکت کورنینگ شامل کابل های شبکه صنعتی ، کابل هایOutdoor و کابل های Indoor   با توانایی پشتیبانی بیش از ۵۵۰ MHz و برخورداری از تمامی استاندارد های گروه Cat 6A شامل TIA/EIA 568 and IEC 61156-5 (2006) وEN 50288-5-1, IEC 61156-5 از جمله پیشرفته ترین کابل های شبکه می باشند که بالاترین کیفیت و کارایی ارئه می گردند.

کیستون های سری FutureCom™ شرکت کورنینگ بالاترین استاندارد گروه Cat 6A و عایق مستحکم و با کیفیتی را در طراحی خود دارا می باشند ، سری S/FTP تا سرعت .۱۰ گیگ IEEE 802.3an ، ۶۰۰-۸۰۰ MHz پشتیبانی می نمایند.

پچ کورد های سری FutureCom™ شرکت کورنینگ گروه Cat.6A دارای ۴ عایق جدا گانه بوده(PiMF) و همچنین مشخصه (S/FTP) را نیز همراه دارند ، روکش عاری از هالوژن در شرایط قرارگیری در حریق بوده و مطابق استاندارد LSZH می باشد.

سوکت RJ45 استاندارد شرکت کورنینگ ، بدون نیاز به هر ابزار خاص، سربندی بر اساس رنگ بندی استاندارد و مناسب انواع پروژه ها و مصارف شبکه ، بدون قطعی ، پشتیبانی از سرعت ۱۰G و پروتکل هایPoE مناسب کاربرد در پروژه های مختلف جهت حفظ سرعت شبکه های مخابراتی، محلی و یا اترنت، دوربین های تحت شبکه، اتوماسیون و کنترل های صنعتی و ارتباط در پست های برق فشار قوی و لینک های Backbone

آداپتور های فیبر نوری نیز در انواع سینگل مود و مالتی مود به صورت simplex و duplex قابل ارائه  می باشند البته نوع APC و OM3 و OM4 دارای رنگی متمایز است.انواع آداپتور ها با کانکتور های یک شکل یا ساده و یا به صورت هیبرید با کانکتور های متفاوت ارائه می گردند.

پچ کوردهای فیبر نوری کورنینگ نیز همانند آداپتور ها در انواع سینگل مود و مالتی مود با سایز زیپ کورد متفاوت وبه صورت simplex و duplex و همچنین انواع کانکتور های فیبر نوری در سربندی آنها قابل سفارش بوده و استاندارد متراژ پچ کورد ها را نیز بر اساس سفارش مشتری دارا هستند.